بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

قبل از آن که در مورد بهترین جراح پروتز سینه توضیح دهیم کمی در خصوص پروتز سینه و دلایل انجام آن نیز صحبت خواهیم کرد.

پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه یک پروتز کلینیکی است که برای قرار دادن در سینه برای تقویت، بازسازی و یا درمان های فیزیکی انجام می شود.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

انواع پروتزها سینه

پروتز های سینه از جنس سیلیکون، آب نمکی و یا جنس های دیگر است. 2 نوع کلی از پروتز های سینه وجود دارد.

پروتز های آب نمکی

این نوع از پروتز از محلول استریل شور مانند آب نمک می باشد. این محلول در داخل یک پوشش سیلیکون نگهداری می شود. از این نوع پروتز های سینه ای برای لیفت، استحکام و حالت دهی به سینه استفاده می شود. در صورتی پاره شدن این پروتز نیز به دلیل محلول بودن به بدن جذب می شود و هیچ خطری به همراه ندارد.

بخوانید  جراحی پروتز سینه

پروتزهای ژل سیلیکونی

پروتزهای ژل سیلیکونی که با ژل از همین جنس پر شده است. که برای انجام جراحی پروتز سینه نیز مورد استفاده قرار میگیرد و در اندازه های مختلفی می باشد.

بیمارانی که این نوع از پروتز سینه ای را انتخاب می کنند، باید با توجه به بررسی ها و تجویز بهترین جراح پروتز سینه، اقداماتی مانند ارائه MRI و یا اسکن اولترسوند را انجام دهد تا موقعیت پروتز تعیین شود.

جراحی پروتز سینه چگونه انجام می شود؟

پروتز سینه یکی از روش های جراحی به شمار می رود، بنابراین بیماران باید به دقت در خصوص انجام چنین جراحی فکر کنند و با جراح پروتز سینه خود در این خصوص مشورت نمایند.

موقعیت پروتزهای سینه به چه صورت می باشد؟

با توجه به بررسی های بافت سینه بعد از دیدن عکس های MRI جای پروتز سینه مشخص می شود.

قبل از جراحی ، جراح پروتز سینه باید به بیمار در انتخاب اندازه پروتز سینه کمک نماید. ممکن است برای انجام این کار چند پروتز سینه ای را با قرار دادن در لباس زیر مشاهده و امتحان نمایید.

بخوانید  ورزش بعد از لیپوماتیک

جراحی پروتز سینه معمولا به بیهوشی انجام می شود.

انجام جراحی زیبایی پروتز سینه نیز امروزه بسیار زیاده شده  است و خانم های  عزیزی که با اصل زیباشناسی آشنا هستند خواهان این جراحی هستند. برای آن که این جراحی زیبایی نتیجه بخش باشد، باید نزد بهترین جراح پروتز سینه انجام شود. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص موارد مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نتیجه جراحی پروتز سینه

بعد از گذشت یک الی دو هفته از جراحی پروتز سینه و کاهش ورم های بعد از جراحی، می تواند نتیجه را تا حدودی احساس و مشاهده نمود. همچنین در این مدت برش هایی که برای جراحی زده شده است نیز التیام پیدا می کند.

بخوانید  تزریق فیلر

جراحی پروتز سینه همانند سایر جراحی های زیبای نیز دارای عوارض بعد جراحی است و باید این را دانست که ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه این عوارض نیز مشاهده شود.

برخی از این عوارض مانند درد، کبودی، قرمزی در ناحیه برش ها و تورم می باشند. با این حال می توان با مراجعه به بهترین جراح پروتز سینه نیز از بروز و افزایش برخی از این عوارض کاست. زیرا یک جراح ماهر می تواند با کنترل برش ها نیز میزان این عوارض را کاهش می دهد.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/263567.php

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =