جراحی زیبایی سینه

امروزه زیبایی و تناسب اندام یکی از فاکتورهای زیبایی در بین افراد می باشد. بدین منظور انجام انواع جراحی زیبایی و پلاستیک در بین مردم رواج پیدا کرده است . یکی از این عمل های زیبایی جراحی زیبایی سینه می باشد. این جراحی هم در بین مردان و هم در بین زنان برای تغییر فرم سینه انجام می شود. مردان برای کوچک کردن سینه و زنان برای بزرگ کردن و تغییر موقعیت سینه از جراحی زیبایی سینه استفاده می کنند.زنان برای انجام این عمل باید به جراح زیبایی زنان مراجعه کنند.

انواع جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی با توجه به اهداف گوناگونی شامل بزرگ کردن سینه و تغییر شکل سینه انجام می شود

با هدف بزرگ کردن سینه

پروتز سینه

افرادی که دارای سینه های کوچک هستند برای بزرگ کردن ان از جراحی پروتز سینه استفاده می کنند. دو نوع پروتز وجود دارد: سیلکونی و آب نمکی . در اینگونه جراحی ابتدا برشی در سینه ایجاد شده و پروتز در زیر بافت سینه یا پشت دیواره قفسه سینه قرار می گیرد. بعد از قرار دادن پروتز در سینه آن را با محلول آب نمک پر می کند.

تزریق چربی

یکی دیگر از روش های بزرگ کردن سینه تزریق چربی به بافت های سینه می باشد. این چربی از طریق عمل لیپوماتیک از قسمتهایی از بدن که دارای تجمع چربی هستند خارج می شود و در جراحی زیبایی سینه به نقاطی از سینه تزریق می شود. این جراحی برای کسانی که می خواهند سینه های طبیعی داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد.با هدف تغییر شکل سینه

لیفت سینه

خانم ها در اثر عواملی مانند بارداری، شیردهی و افزایش سن دچار شلی و افتادگی در سینه می شوند. جراحی لیفت سینه با بالابردن سینه ها به آنها فرم زیبایی می دهد. در این جراحی همچنین موقعیت نوک سینه و هاله اطراف آن تغییر پیدا می کند . این جراحی را همه بانوان می توانند انجام دهند . فقط افرادی که قصد بادرار شدن یا کاهش وزن را دارند نمی توانند این جراحی را انجام دهند.

با هدف کوچک کردن سینه

ماموپلاستی

برای کوچک کردن سینه های بسیار بزرگ از جراحی زیبایی به نام ماموپلاستی استفاده می شود. این افراد به دلیل تحمل وزن زیاد سینه ها فشار زیادی به گردن وارد کرده و باعث ایجاد ناراحتی و درد در گردن و شانه می شود. همچنین سینه های بزرگ تناسبی با اندام فرد نداشته و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =